Arnold Janssen - Postać Arnolda Janssena jest świetlanym i bardzo stosownym wzorem dla ludzi naszych czasów.

Zapraszamy właśnie Ciebie do posłuchania życiorysu św. Arnolda Janssena.

Drukuj

"Idźcie i głoście z Maryją"

Jolanta włącz . Opublikowano w Newsy

20Jak co roku na Górze św. Anny w dwóch odsłonach odbyła się Diecezjalna Pielgrzymka Dzieci Maryi. Tegoroczne hasło, to: "Idźcie i głoście z Maryją". Bez wątpienia Maryja nie tylko była tematem przewodnim naszego spotkania, ale była naszą szczególną Towarzyszką. 
 
 
W dniu 7 października, kiedy obchodziliśmy święto Matki Bożej Różańcowej, jako licząca prawie 700 osób grupa Marianek włączyliśmy się do inicjatywy "Różaniec do Granic", w którą zaangażowała się cała Polska. Sala ożywiona gorącym śpiewem w przeciągu chwili zamieniła się w miejsce żarliwej i głębokiej modlitwy. Nie zabrakło także akcentu, który przypominałby nam o wspólnej inicjatywie. Jedna z sióstr podała taśmę, symbolizującą linię graniczną, którą podawaliśmy sobie z rąk do rąk. Czuliśmy niesamowitą jedność z tymi, którzy właśnie w tym momencie zanosili swoją modlitwę do Boga. 
 
Sobota była jak zawsze dniem uroczystym, na który czekały Marianki szczególnie wyróżnione przez biskupa dyplomem za swoje zaangażowanie w służbę Dzieci Maryi.  Wielka radość towarzyszy naszym spotkaniom. Z wielkim bólem żegnamy się z tegoroczną edycją, oczekując jednocześnie spotkania w przyszłym roku.
 
s. Marta Poświatowska SSpS
 

Misje

polska

Praca w Polsce

Modlitwy

Kontakt

Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego
Congregatio Missionalis Servarum Spiritus Sancti (CM SSpS)
ul. Starowiejska 152,
47-400 Racibórz
tel. (0-32) 415-50-51, 415-98-09 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Powołaniowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Misyjny Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Świętego
ul. Starowiejska 152;
47 - 400 Racibórz
tel.32/415 95 84;
e-mail referat Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: www.siostrymisyjne.pl
Konto Misyjne:
BGŻ 15 2030 0045 1110 0000 0061 7240 z dopiskiem "na cele Misyjne"

Intencje

wyslij