Drukuj

Modlitwy do Bł. Matki Józefy Stenmanns

    Boże, który jesteś Miłością, dziękujemy Ci, że dałeś nam Matkę Józefę jako Współzałożycielkę naszego Zgromadzenia. Wychwalamy Ciebie za Jej kochające serce i matczyną troskę, którą otaczała wszystkich, zwłaszcza ubogich, chorych i potrzebujących, uobecniając w ten sposób miłosierdzie Ojca wobec ludzkości,ukazane w życiu i misji Jezusa Chrystusa.
    Miłość Matki Józefy do Ducha Świętego uczyniła Ją kobietą o niezwykłej wrażliwości i prostocie, która pragnęła wypełniać tylko Twoją wolę i całkowicie ofiarowała się misji Twojego Syna.
    Boże, otwórz nasze serca, abyśmy wszędzie dostrzegali Twoją obecność oraz byli wrażliwi na wołanie świata o miłość i życie, byśmy stawali się, podobnie jak Matka Józefa, coraz bardziej Twoimi misjonarkami i misjonarzami, z sercami gotowymi do służby Tobie i Twemu ludowi zawsze i wszędzie. Amen.


*

Duchu Święty, który mieszkasz we mnie,otwórz moje serce na Twoją obecność. Niech Twoje tchnienie złączy mnie z wszystkimi stworzeniami na ziemi. Otwórz me serce, aby usłyszało Twój głos, wołający mnie po imieniu, niech Twoja łaska ożywia mego ducha, by Twoje piękno i dobroć promieniowały na cały świat.
Otwórz me serce na moc Twojej miłości.Obdarz mnie sercem gotowym i otwartym nawołanie świata – tego bliskiego i tego dalekiego. Uzdolnij moje serce, by ogarniało wszystkich życzliwością,troskliwością i współczuciem. Uczyń mnie Twoim narzędziem. Niechaj przeze mnie serca ludzi otwierają się na miłość, spełniając tym samym marzenie Matki Józefy. Amen.

Kontakt

Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego
Congregatio Missionalis Servarum Spiritus Sancti (CM SSpS)
ul. Starowiejska 152,
47-400 Racibórz
tel. (0-32) 415-50-51, 415-98-09 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Powołaniowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Misyjny Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Świętego
ul. Starowiejska 152;
47 - 400 Racibórz
tel.32/415 95 84;
e-mail referat Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: www.siostrymisyjne.pl
Konto Misyjne:
BGŻ 15 2030 0045 1110 0000 0061 7240 z dopiskiem "na cele Misyjne"

Intencje

wyslij