Drukuj

Wspomnienie z animacji misyjnej w Pławniowicach

PPP na obrazkiW  Niedzielę Misyjną s. Dolores Zok, s. Alicja Pachla i postulantka, Agnieszka Matusik, przeprowadziły  animację misyjną w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w  Pławniowicach.  W czasie mszy świętych siostra Dolores podzieliła się swoim bogatym doświadczeniem pracy misyjnej.

Z racji  tego, że parafia ma za swoją patronkę Matkę Bożą nie zabrakło również pięknych refleksji maryjnych. Po południu siostry poprowadziły nabożeństwo różańcowe, również  w duchu misyjnym. Niespodzianką dla sióstr było piękne położenie kościoła na terenie  zespołu pałacowo-parkowego. W przeszłości pałac ten należał do rodu Ballestremów, a obecnie pięknie odnowiony, stanowi ośrodek edukacyjno-formacyjny diecezji gliwickiej. Wszystkich, którzy znajdą się w okolicy Gliwic, zachęcamy do zwiedzenia tego pięknego miejsca.

S. Alicja Pachla SSpS

Kontakt

Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego
Congregatio Missionalis Servarum Spiritus Sancti (CM SSpS)
ul. Starowiejska 152,
47-400 Racibórz
tel. (0-32) 415-50-51, 415-98-09 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Powołaniowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Misyjny Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Świętego
ul. Starowiejska 152;
47 - 400 Racibórz
tel.32/415 95 84;
e-mail referat Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: www.siostrymisyjne.pl
Konto Misyjne:
BGŻ 15 2030 0045 1110 0000 0061 7240 z dopiskiem "na cele Misyjne"

Intencje

wyslij