MINĄŁ JUŻ ROK— DOM NADZIEI W DYLAKACH

Minął już rok, a wtedy zawsze przychodzi czas podsumowania. Dwa wielkie dzieła: Dom Nadziei w Dylakach oraz Dom Nadziei w Opolu.

Rodzi się w nas pytanie: Czy zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy? I, co ważniejsze, czy zaprosiliśmy do wszystkich naszych działań Mistrza i Pana?

16 czerwca w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa odbyła się Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Bp. Waldemara Musioła w kościele św. Antoniego w Dylakach, w której dziękowaliśmy Bogu za otrzymane łaski jakimi nas obdarzał w minionym roku, za Jego opiekę i wsparcie życzliwych ludzi, wolontariuszy, którzy z ochotnym sercem poświęcali swój czas służbie ubogim i bezdomnym.  Bez ich pomocy „nie byłoby pysznych kanapeczek, past jajecznych uwielbianych przez naszych Podopiecznych, kultowego kakao na śniadanie i podpieczonych z cebulką krupnioczków”. Każda rocznica jest okazją do świętowania, dlatego wszyscy, którzy przybyli na Mszę włączyli się we wspólne świętowanie w ogrodzie Domu Nadziei w Dylakach, gdzie był wspólny grill.  Życzymy sobie kolejnych dobrych dni i MIŁOŚCI, bez której nic się nie uda oraz otwartości serc i umysłów aby nasz Mistrz zawsze z łatwością mógł w nich działać.

Źródło: https://www.facebook.com/Dom.Nadziei.Opole