Referat powołaniowy

Bezpośrednim przygotowaniem do rozpoczęcia drogi życia zakonno - misyjnego w naszym Zgromadzeniu jest kontakt z siostrą referentką powołaniową.

Misje to odpowiedź na wezwanie Chrystusa: „Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata (Mt 28,19n). Nakaz misyjny Jezusa, jest wyrazem Jego ogromnej miłości do każdego człowieka. Napełniona Jego miłością każda misjonarka niesie światu orędzie nadziei i Zbawienia. Powołanie misyjne, to szczególna droga, na którą być może i dziś zaprasza Cię Chrystus.
Bezpośrednim przygotowaniem do rozpoczęcia drogi życia zakonno - misyjnego w naszym Zgromadzeniu jest kontakt z siostrą referentką powołaniową. Kandydatka, która słysząc w swym sercu głos Pana Pójdź za Mną rozważa możliwość lub zamierza wstąpić do Zgromadzenia powinna wcześniej nawiązać z siostrą referentką kontakt indywidualny.

 

Referentki w naszej Polskiej Prowincji:

s. Barbara Panfil - Racibórz, tel. tel. 32 415 50 51
s. Gabriela Tacica – Nysa, tel. 77 433 49 56
s. Dominika Jasińska – Mielec, tel. 17 582 78 29
s. Maria Treffoń – Sulejówek, tel. 22 783 27 49
e - mail: sluzebniceds@gmail.com